Transport mebli do Kielc

Przeprowadzamy dostawę mebli ze sklepu Ikea do miasta Kielce i całego województwa świętokrzyskiego.

IKEA jest jednym z najpopularniejszych sklepów meblowych na świecie. Miliony wielbicieli cenią sobie innowacyjność, nowoczesność, jakość i atrakcyjne ceny sprzedawanych produktów. Ikea posiada tysiące swoich sklepów na różnych kontynentach. Jednak głównym problemem dla wielu ludzi jest transport upragnionych mebli, szczególnie tych o dużych gabarytach, do swojego domu. Mieszkańcy Kielc i województwa świętokrzyskiego mają właśnie taki problem.

transport mebli IKEA Kielce

Kielce i inne miasta województwa świętokrzyskiego

O naszej firmie

Nasza firma zajmuje się tanią dostawą mebli ze sklepu Ikea do dowolnego miejsca w Kielcach i województwie świętokrzyskim. Jedyne co trzeba zrobić, aby nie martwić się transportem, to stworzyć listę zakupów na stronie sklepu Ikea i podzielić się nią z nami w zakładce złóż zamówienie na naszej stronie internetowej.
Nasza firma przetransportuje meble z Ikea do wskazanego miejsca w Kielcach oraz w okolicach i wniesie je pod sam dom.

Cena transportu do Kielc

Cena dostawy mebli z Ikea ustalana jest indywidualnie na podstawie ilości i wagi artykułów wysłanej w formularzu. Ilość kilometrów transportu nie jest doliczana do ceny dostawy.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się ile będzie kosztował transport twoich mebli z Ikea, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza. Wystarczy wejść w zakładkę kontakt na naszej stronie internetowej i zadać nam pytanie.