Transport mebli z Ikea do miasta Krosno

Dostarczamy meble z Ikea do Krosna i województwa podkarpackiego.

IKEA to najbardziej doceniany sklep meblowy w Europie. Dzięki innowacyjnym projektom oraz ekologicznemu podejściu zyskuje coraz większe grono wielbicieli. Projektanci, którzy współpracują ze sklepem Ikea, tworzą meble na najwyższym poziomie, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Zakupy w Ikea są proste i przyjemne, jednakże dostawa wybranych mebli może być bardzo kłopotliwa, tym bardziej, gdy sklep oddalony jest o ok. 150 km. Taki problem mogą mieć mieszkańcy Krosna i województwa podkarpackiego.

transport mebli IKEA Krosno

Krosno i inne miasta województwa podkarpackiego

O naszej firmie

Nasza firma zajmuje się tanią dostawą mebli ze sklepu Ikea do wskazanego miejsca w mieście Krosno oraz w całym województwie podkarpackim. Żeby nie martwić się transportem, wnoszeniem niewygodnych i ciężkich paczek oraz montażem mebli z Ikea, wystarczy skorzystać z naszych usług. Zrób listę artykułów wymarzonych mebli na stronie sklepu Ikea i wyślij ją, składając zamówienie na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy dostarczą meble pod sam dom oraz złożą je w całość.

Cena dostawy mebli do Krosna

Cena transportu mebli ze sklepu Ikea zależna jest od wagi zakupów. Natomiast usługa montażu mebli liczona jest dodatkowo. Korzystając z naszej oferty nie wliczamy w cenę przejechanych kilometrów.

Użyj zakładki kontakt, aby zadać nam dowolne pytanie na temat naszej firmy bądź oferowanych przez nas usług. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego, zadać nam pytanie drogą mailową lub telefonicznie.