Transport mebli z Ikea do miasta Leszno

Zajmujemy się dostawą mebli ze sklepu Ikea do miasta Leszno i pobliskich miast województwa wielkopolskiego.

IKEA to firma, która od wielu lat jest jednym z liderów sprzedaży mebli na rynku. Tworzone przez światowych projektantów produkty mają oryginalny styl, są innowacyjne, a także posiadają bardzo atrakcyjną cenę. Te wszystkie czynniki powodują, że sklep Ikea ma wielkie grono fanów na świecie, którzy z niecierpliwością czekają na każdy nowy katalog Ikea. Niestety nie każdy ma łatwy dostęp do tego sklepu. Większość mieszkańców miasta Leszno, a także pobliskich miast w województwie wielkopolskim może mieć problem z transportem wymarzonych mebli do swojego domu.

O naszej firmie

Nasza firma zajmuje się tanią dostawą mebli, ze sklepu Ikea do miasta Leszno oraz innych miast w województwie wielkopolskim. Aby skorzystać z usługi transportu mebli, wystarczy zrobić listę zakupów na stronie sklepu Ikea, a następnie wysłać ją w formularzu na naszej stronie internetowej. Nasza firma zajmie się dostawą mebli oraz wniesieniem ich pod same drzwi. Dodatkowo możemy zająć się montażem mebli.

Transport mebli IKEA do Leszna

Obsługujemy Leszno i inne miasta województwa wielkopolskiego

Cena dostawy mebli do miasta Leszno

Cena transportu mebli do miasta Leszno jest ustalana indywidualnie po otrzymaniu listy zakupów. Cena dostawy mebli ze sklepu Ikea zależna jest jedynie od wagi towaru. Montaż mebli związany jest z dodatkową opłatą.

Dodatkowe informacje na temat transportu mebli ze sklepu Ikea możesz uzyskać, kontaktując się z naszą firmą za pomocą formularza na stronie internetowej, telefonicznie lub drogą mailową.