Dostawa mebli z Ikea do miasta Nowy Sącz

Zapewniamy transport mebli ze sklepu Ikea do miasta Nowy Sącz i całego województwa małopolskiego.

IKEA to firma zajmująca się sprzedażą mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Sklep Ikea oferuje nowoczesne rozwiązania oraz atrakcyjne ceny co powoduje, że Szerokie grono wielbicieli rośnie z roku na rok. Bogaty asortyment sprawia, że każdy może znaleźć meble odzwierciedlające charakter wymarzonego wnętrza. Jedyną wadą zakupów w Ikea jest transport mebli poza granice miasta, w którym się znajduje. Temu problemowi muszą sprostać mieszkańcy Nowego Sącza i województwa małopolskiego.

transport mebli IKEA Nowy Sącz

Nowy Sącz i inne miasta województwa małopolskiego

O naszej firmie

Nasza firma zajmuje się tanim transportem mebli z Ikea do każdego miejsca w województwie małopolskim w tym do miasta Nowy Sącz. Zrób listę zakupów na stronie sklepu Ikea i wyślij ją w formularzu w zakładce złóż zamówienie na naszej stornie internetowej. Te dwa kroki spowodują, że nie będziesz musiał martwić się o dostawę mebli oraz wniesieniem ich pod dom. Dodatkowo oferujemy tani montaż mebli.

Cena transportu mebli do Nowego Sącza

Cena dostawy mebli z Ikea do miasta Nowy Sącz jest ustalana na podstawie wysłanej listy artykułów. Ceny za transporty zaczynają się od 79 zł + koszt wykonania zakupów. Nasza firma nie obciąża klienta kosztami pokonanych kilometrów. Koszt usługi montażu to dodatkowa cena doliczana do kosztów zakupów.

Chcąc uzyskać więcej informacji na temat dostawy mebli bądź naszej firmy, skontaktuj się z nami, korzystając z zakładki kontakt na naszej stronie internetowej. Możesz zrobić to telefonicznie, mailowo lub skorzystać z formularza na stronie.