Dostawa mebli do Rzeszowa

Przeprowadzamy dostawę mebli z Ikea do miasta Rzeszów i innych miast województwa podkarpackiego.

IKEA jest jedną z największych sieci meblowych na świecie. Ikea posiada tysiące sklepów w wielu państwach, także w Polsce. Różnorodna oferta sklepu i atrakcyjne ceny powodują, że sklep Ikea zdobywa coraz więcej wielbicieli. Dzięki innowacyjności zakupy są proste i przyjemne, jednakże duży probolem może powodować transport wybranych mebli. Z takim problemem mogą spotkać się mieszkańcy miasta Rzeszów i całego województwa podkarpackiego, gdyż najbliższy sklep oddalony jest o ok. 200 km.

transport mebli IKEA Rzeszów

Rzeszów i inne miasta województwa podkarpackiego

O naszej firmie

Nasza firma świadczy tanie usługi dostawy mebli ze sklepu Ikea do wskazanego miejsca w Rzeszowie oraz bliższych i dalszych okolicach. Zrób listę zakupów na stronie sklepu Ikea, podziel się nią razem z nami przez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej i nie martw się dostawą wymarzonych mebli.
Nasza firma wniesie meble pod sam dom, więc nie musisz się przejmować wielkimi paczkami.

Cena dostawy do Rzeszowa

Cena transportu mebli z Ikea do miasta Rzeszów ustalana jest indywidualnie po przesłaniu listy zakupów. Do ceny dostawy nie wliczamy kosztów przejechanych kilometrów.

Jeśli chcesz poznać cenę dostawy mebli do Rzeszowa lub innego miasta w województwie podkarpackim. Zgłoś się do nas dzięki zakładce kontakt na naszej stornie internetowej. Możesz wypełnić formularz lub zadać nam pytanie telefonicznie.