Dostawa mebli z Ikea do miasta Sanok

Zapewniamy transport mebli ze sklepu Ikea do miasta Sanok i całego województwa podkarpackiego.

IKEA jest liderem w projektowaniu i sprzedaży mebli oraz akcesoriów do wyposażenia wnętrz. Pomysłowość projektantów współpracujących z tą światową marką nie zna granic. Co chwila prześcigają się w projektach innowacyjnych mebli, które jednocześnie będą tanie i wytrzymałe. Różnorodny asortyment sklepu Ikea sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. W Polsce jest jedynie kilka sklepów Ikea, co sprawia, że transport mebli może być bardzo uciążliwy. Taki problem mogą mieć ludzie zamieszkujący miasto Sanok, gdyż najbliższy sklep oddalony jest od ich miasta o ok. 200 km.

transport mebli IKEA Sanok

Sanok i inne miasta województwa podkarpackiego

O naszej firmie

Nasze przedsiębiorstwo zapewnia tani transport mebli z Ikea do dowolnego miejsca w mieście Sanok oraz w województwie podkarpackim. Jedyne co należy zrobić to wysłać w formularzu na naszej stronie internetowej listę wybranych artykułów stworzoną na stronie sklepu Ikea. Oferujemy kompletny transport wraz z wniesieniem zamówionych paczek pod same drzwi. Dodatkowo można zamówić u nas usługę montażu wymarzonych mebli w atrakcyjnej cenie.

Cena transportu mebli z Ikea do miasta Sanok

Cena dostawy mebli nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale zależy od wartości zamówienia. Dodatkowa usługa montażu wyceniana jest indywidualnie.

Chcąc uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, skontaktuj się z nami za pomocą zakładki kontakt na naszej stronie internetowej. Możesz zadać nam pytanie drogą mailową, telefoniczną lub korzystając ze specjalnego formularza.