Dostawa mebli do miasta Tarnów

Wykonujemy transport mebli z Ikea do miasta Tarnów i całego województwa małopolskiego.

IKEA to przede wszystkim sklep meblowy. Szeroka gama produktów i mebli sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Atrakcyjna cena oraz idąca w parze jakość powodują, że Ikea ma tysiące wielbicieli nie tylko w Europie, ale i na świecie. Sklep Ikea podąża za trendami mody, fascynuje designem oraz pomysłowością projektantów. Niestety zakupy w tym sklepie mają tylko jedną wadę. Jest nią transport mebli. Z takim wyzwaniem mogą się napotkać ludzie zamieszkujący Tarnów i województwo małopolskie.

transport mebli IKEA Tarnów

Tarnów i inne miasta województwa małopolskiego

O naszej firmie

Nasze przedsiębiorstwo realizuje tani transport mebli ze sklepu Ikea do wskazanego miejsca w mieście Tarnów oraz do całego województwa małopolskiego. Wystarczy zrobić listę wymarzonych artykułów na stronie sklepu Ikea i wysłać ją w formularzu w zakładce złóż zamówienie na naszej stronie internetowej. Nasza firma zajmie się wniesieniem pakunków pod sam dom. Dodatkowo zajmujemy się także montażem mebli.

Cena dostawy mebli z Ikea do miasta Tarnów

Cena transportu uwarunkowana jest jedynie od wartości zamówionych mebli i wynosi minimum 8% wartości listy zakupów. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z przejechanymi kilometrami. Montaż wliczany jest dodatkowo do ceny zamówionych produktów.

Jeśli masz pytania związane z naszą firmą bądź transportem mebli z Ikea, użyj formularza na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Możesz nam także zadać pytanie za pomocą telefonu bądź mailowo.