Transport mebli do Torunia

Świadczymy usługę transportu mebli ze sklepu Ikea do miasta Toruń i całego województwa kujawsko-pomorskiego.

IKEA jest jednym z najbardziej cenionych sklepów meblowych przez klientów w Europie. Niestandardowe projekty i niskie ceny oferowanych produktów sprawiają, że Ikea zdobywa również uznanie poza Europą. Szeroki asortyment sklepu Ikea sprawia, że zakupy stają się proste i szybkie, ze względu na występowanie wszystkich niezbędnych mebli oraz artykułów gospodarstwa domowego w jednym miejscu. Wiele osób posiada jednak problem z transportem wymarzonych mebli i sprzętów do domu. Kierujemy naszą ofertę właśnie do tych osób, które zamieszkują Toruń i inne miasta województwa kujawsko-pomorskiego jak np.: Bydgoszcz, Chełmno czy Inowrocław.

transport mebli IKEA Toruń

Toruń i inne miasta województwa kujawsko-pomorskiego

O naszej firmie

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w taniej dostawie mebli ze sklepu Ikea do wybranego miejsca w Toruniu i w województwie kujawsko-pomorskim. Aby skorzystać z naszych usług, należy zrobić dwa proste kroki. Wystarczy utworzyć listę zakupów na oficjalnej stronie Ikea, a następnie przesłać ją nam w formularzu zgłoszeniowym na naszej stronie internetowej. Dzięki naszej ofercie nie musisz się przejmować transportem mebli do domu w Toruniu i okolicach oraz ich wniesieniem, gdyż nasi pracownicy zrobią to za Ciebie. Dodatkowo możesz skorzystać z montażu mebli, aby zaoszczędzić swój cenny czas.

Cena dostawy mebli do Torunia

Cena dostawy mebli z Ikea do miasta Toruń ustalana jest odrębnie dla każdego zamówienia. Cena transportu nie zależy od pokonanej odległości i rozpoczyna się od 60 zł za wykonanie zakupów plus kwota za wagę towaru. Dokładne informacje na podstronie cennik.

Więcej informacji na temat oferowanego przez naszą firmę transportu mebli do Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego znajdziesz w pozostałych zakładkach na naszej stronie. Można również skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową w celu uzyskania dokładnych informacji o wycenie usługi.