Transport mebli do Warszawy

Jako firma transportowa mebli, oferujemy usługę przewozu zakupionych mebli z Ikea do Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.
IKEA jest liderem sprzedaży mebli w całej Europie. Dzięki bardzo dobrej jakości, innowacyjności i atrakcyjnej cenie sprzedawanych produktów, podbija także rynki światowe. Posiada miliony wielbicieli na całym świecie, którzy z utęsknieniem czekają na kolejne katalogi i nowości w asortymencie. Coraz więcej ludzi robi zakupy w sklepie Ikea, niestety większość z nich ma problem z transportem wybranych mebli do domu. Tym bardziej, gdy paczki są duże gabarytowo lub bardzo ciężkie.

Warszawa i inne miasta województwa mazowieckiego

O naszej firmie

Nasza firma oferuje tanie usługi transportu mebli ze sklepu Ikea do każdego miejsca w Warszawie i w całym województwie mazowieckim. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy zrobić listę zakupów na stronie sklepu Ikea i podzielić się nią z nami za pomocą formularza w zakładce „złóż zamówienie”, którą znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Nasi pracownicy wniosą meble pod sam dom, więc nie musisz się martwić wielkimi i ciężkimi paczkami.

Cena transportu do Warszawy

Cena dostawy mebli z Ikea do Warszawy i okolic jest ustalana indywidualnie na podstawie ilości i wagi artykułów.

Sprawdź ceny dostawy do Warszawy i innych miast.

Nasza trasa Łódź-Warszawa-Łódź

Nie tylko dowieziemy twoje zamówienie pod sam dom, ale także pomożemy w transporcie mebli w czasie przeprowadzki lub w transporcie firmy! Ponadto za dodatkową opłatą składamy zamówione meble!

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami przez zakładkę kontakt na naszej stronie internetowej. Możesz zadać nam pytanie telefonicznie lub za pomocą e-mail wypełniając formularz.