Transport mebli z Ikea do Zakopanego

Trudnimy się w dostawie mebli ze sklepu Ikea do Zakopanego i całego województwa małopolskiego.

IKEA jest firmą, która od kilkunastu lat jest liderem sprzedaży mebli na rynku europejskim. Produkty tworzone przez światowych projektantów mają niepowtarzalny styl, są innowacyjne, a przede wszystkim są w atrakcyjnej cenie. Te cechy sprawiają, że sklep Ikea ma olbrzymie grono fanów na całym świecie, którzy co roku czekają na nowy katalog z oryginalnymi pomysłami na stylizację wnętrz. Wielu ludzi robiących zakupy w Ikea zadaje sobie pytanie, jak przewiezie wymarzone meble. Takie pytanie stawiają mieszkańcy Zakopanego, którzy najbliższy sklep Ikea mają ponad 100 km. od swojego domu.

transport mebli IKEA Zakopane

Zakopane i inne miasta województwa małopolskiego

O naszej firmie

Nasze przedsiębiorstwo realizuje tanią dostawę mebli ze sklepu Ikea do dowolnego miejsca w Zakopanem i w całym województwie małopolskim. Skorzystanie z naszych usług jest naprawdę proste. Wystarczy wysłać nam listę artykułów zrobioną na stronie sklepu Ikea, za pomocą formularza w zakładce złóż zamówienie na naszej stronie internetowej. Nasza dostawa jest kompleksowa, czyli zajmujemy się wniesieniem paczek pod sam dom oraz ich montażem według uznania.

Cena dostawy mebli z Ikea do Zakopanego

Cena transportu mebli ustalana jest na podstawie wysłanej w formularzu listy artykułów i zależna jest głównie od wagi. Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z dostawą mebli. Cena montażu wynosi dodatkowo dodawana jest do całkowitych kosztów.

Wszystkie dodatkowe informacje o naszych usługach możesz uzyskać, kontaktując się z naszą firmą telefonicznie, mailowo lub korzystając z formularza na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.