Dostawa mebli z IKEA do Zielonej Góry

Przeprowadzamy transport mebli ze sklepu Ikea do Zielonej Góry oraz pobliskich miast w województwie lubuskim.

IKEA to jedna z najbardziej znanych marek na świecie. Sklep Ikea w swojej ofercie posiada nie tylko nowoczesne i innowacyjne meble, ale także wszystkie artykuły gospodarstwa domowego. Niska cena oraz wysoka jakość sprzedawanych w Ikea produktów sprawia, że grono jej wielbicieli wzrasta z roku na rok. Robienie zakupów w sklepie Ikea jest proste i przyjemne, ale nie wszyscy mają do niego łatwy dostęp. Z problemem transportu zakupionych mebli zmagają się mieszkańcy Zielonej Góry, a także pobliskich miast w województwie lubuskim.

O naszej firmie

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w taniej dostawie mebli ze sklepu Ikea do każdego miejsca w województwie lubuskim, a przede wszystkim Zielonej Góry. Skorzystanie z usługi transportu mebli z Ikea jest bardzo proste. Wystarczy zrobić listę zakupów na oficjalnej stronie sklepu Ikea, a następnie przesłać ją nam w formularzu na naszej stronie internetowej. Dzięki naszej firmie nie musisz przejmować się dostawą mebli, a także wniesieniem ich do domu. Oferujemy również tani montaż mebli.

transport mebli IKEA Zielona Góra

Gorzów Wielkopolski i inne miasta województwa lubuskiego

Cena transportu mebli Ikea do Zielonej Góry

Cena dostawy mebli ze sklepu Ikea do Zielonej Góry oraz pobliskich miast w województwie lubuskim ustalana jest indywidualnie na podstawie zrobionej listy zakupów. Cena transportu zależy od wartości wagi mebli. Nasi klienci nie są obciążani kosztami związanymi z pokonanymi kilometrami. Montaż mebli to dodatkowa usługa doliczana do ceny transportu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostawy mebli ze sklepu Ikea do Zielonej Góry i pobliskich miast w województwie lubuskim, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej, mailowo lub telefonicznie.